KALİTE

 
 
 
     
 

Kaliteyi ticari bir araç değil de kaliteli üretimi amaç olarak gören işletmemizdeki bütün faaliyetler bu amaç çerçevesinde yürütülmektedir. ERP sistemini benimseyen ve bu sistemi son teknoloji PLC cihazlarıyla destekleyen firmamızda, hammadde, depodan çıkıp nihai ürün olarak raflarda yer bulana kadar her aşamada izlenmekte, oluşabilecek aksaklıklar müşterilerimize ulaşmadan bertaraf edilebilmektedir.

Kendi bünyesinde dökümhanesi, en son teknoloji CNC tezgahları, gelişmiş otomasyon hatları ve labaratuvarı ile entegre bir tesise sahip olan firmamız, IQNET ISO 9001:2008 ve GOST-R kalite belgelerine sahiptir.

Tüm bu kalite faaliyetlerini yürütmemize olanak sağlayan laboratuvarımızda; kimyasal analizler için spektrometre, mikroyapı analizleri için metalografik numune kesme cihazı, numune parlatma ve bakalitleme cihazı, hassas ölçü kontrolleri için 3 boyutlu ölçüm cihazı, profil projektör, yüksek hassasiyetli dijital mihengirler, mukavemet testi için çekme ve basma cihazı ve ürünlerimizi gerçek hayatta karşılaşabilecekleri tüm senaryoların en ağır şartlarında test edebilen özel su ve tuz testi simülatörümüz bulunmaktadır.


   
 
   
     
  Web sitemiz yayında

Siz değerli müşterilerimize daha i ...

     
 
   
 
 
 
     
GTS BRAKE SYSTEMS © Tüm Hakları Gizlidir
Ana Sayfa |  Hakkımızda |  Haberler |  Katalog |  Video |  İletişim