FİRMA PROFİLİ

 
 
 
     
 

Geçgel Makine 1981 yılında takım tezgâhları üretmek üzere Konya’da kurulmuştur. 1981 yılından bugüne kadar, yaptığı Ar-Ge çalışmaları ve mühendislik bilgileri ile kendini sürekli geliştirmiş, sektörünün öncü firmalarından biri olmuştur.

Her geçen gün kendini yenileyen, daha kaliteli ürün ve ekipmanlar üreten, çok çeşitlilik esasına dayanan bir vizyona sahip olan firmamız Pazar taleplerini göz önünde bulundurarak 2005 yılında “GTS FREN” markası ile ağır ticari vasıtalar için fren ekipmanları üretmeye başlamıştır.
Bugün Konya Organize Sanayi Bölgesinde en yeni teknolojik ekipmanları ile 5200 m2 kapalı 6000 m2 açık alana sahip fabrikasında havalı ve diskli fren sistemleri için ekipmanlar üretmeye devam etmektedir.

Kendi bünyesinde dökümhanesi, soğuk haddanesi, en son teknoloji CNC tezgahları ve otomasyon hatları ile entegre bir üretime sahip olan Geçgel Makine kurulduğu günden bugüne sürekli gelişim anlayışından asla taviz vermemiş ve birçok alanda sektöründe takip edilen firma olmuştur. Her zaman müşteri memnuniyeti ve zamanında teslim odaklı çalışan firmamız sahip olduğu en son teknoloji kalite kontrol laboratuvarı ile kalite garantisini en üst düzeye çıkartmıştır.

Geçgel Makine, AR-GE yapısı ve mühendislik çalışmaları ile ticari araçların fren ekipmanlarında en üst düzeye ulaşmak için çalışmaktadır. Üretmiş olduğu ürünlerin %60’ını başta OEM ve OES firmaları olmak üzere 40’tan fazla ülkeye ihraç eden firmamız geniş pazarlama ağı ile sektördeki yerini her geçen gün sağlamlaştırmakta ve fren ekipmanlarında dünyanın önde gelen firmaları arasına girmeyi hedeflemektedir.


   
 
   
     
  Web sitemiz yayında

Siz değerli müşterilerimize daha i ...

     
 
   
 
 
 
     
GTS BRAKE SYSTEMS © Tüm Hakları Gizlidir
Ana Sayfa |  Hakkımızda |  Haberler |  Katalog |  Video |  İletişim